Годишен винетен стикер е бил откраднат от лек автомобил "Нисан" в Пловдив. По първоначални данни взломното посегателство е извършено в нощта срещу вторник на ул. "Дрин".
Извършен е оглед и е образувано досъдебно производство в Първо РУ. Plovdiv24.bg припомня, че това далеч не е пъривят подобен случай в града под тепетата.
Подобно разследване стартирало и в Трето РУ след съобщение, че в събота от лек автомобил "Шевролет" на ул. "Генерал Кутузов" е отнет лаптоп на стойност 300 лева, чрез използване на техническо средство.
Пак откраднаха винетка от лек автомобил в Пловдив








Илиян Николов 2
на 13.04.2016 г.
E за това съм я лепнал на протектор от телефон... Не да я слагам на друг автомобил ами да я махам ....както махам плеъра... Отвратителна България.....!
Атанас Атанасов 4
на 13.04.2016 г.
НИКАКВА ВИНЕТКА НЯМА ДА СИ КУПЯ !!! ЩЕ КАРАМ БЕЗ ВИНЕТКА ! АКО МЕ ХВАНАТ ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ !!! АЗ НЯМА ДА ПЛАЩАМ ДАНЪК "НЕКАДЪРНА МИНИСТЪРКА" !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!