Милко Михалков и Веселин Георгиев от Клуба по пара и делтапланеризъм в Перник са хората, открили Сашко, който изчезна преди 9 дни.
Милко и Веселин от първата нощ са след доброволците, които издирваха Сашко. Те и всички други, които се включиха в издирването показаха съпричастността на българите към чуждата болка.
Пред медиите двамата спасители обявиха, че отказват от наградата от 100 000 лв., която обяви бащата Александър Цветанов. Те казаха, че много хора са участвали в издирването и имат принос, те просто са имали късмета първи да видят Сашко.








Анонимен
на 20.11.2022 г.
Браво на всички хора учавствали в издирването! Здраве и чест за момчетата, Бог да ги възнагради за доброто!
vonisur666
на 20.11.2022 г.
Вижте ги бе, тия са истапосали с костюмите пред камерите а хората, които реално имат принос за тази ситуация, стоят отзад като мишки вместо да са на фокус. Мега пошла история. Еми дайте им думата на момчетата а пък после се снимате да ва е*а в засяканите.
Аликс
на 19.11.2022 г.
Шапка им свалям на такива хора! Ето това са хора с чест и достойнство! Господ здраве да им дава и дай Боже повече такива между нас !
локомотив пд
на 19.11.2022 г.
100 хлд ги дайте на Сашко за лечение.Браво момчета.
z13
на 19.11.2022 г.
БРАВО, ПОКОЛОН, в тъакива моменти съм горд, че между нас има такива хора!
Виктор1
на 19.11.2022 г.
Браво на хората. Браво!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!