Повече от оживена дискусия предизвика един от последните постове на Иво Сиромахов в социалната мрежа Фейсбук, видя Plovdiv24.bg. Той е по повод предстоящите великденски празници:
"2024 е неприятна година за нас, българите. Великден и Гергьовден се падат в два поредни дни и няма как да си вземем фалшив болничен между тях, за да ни се слеят почивните дни".
Припомняме, че Великден, най-значимият ден в християнския календар, тази година се пада да е на 5 май. Това е и ден преди друг голям наш празник - Гергьовден.
В началото на май се събират няколко неработни дни - 1 май (сряда), 3 май(петък) и 6 май (понеделник).

09:34 / 16.02.2024
69080







Samo minavam
на 17.02.2024 г.
Г-н Сиромохов казва неправди. Няма фалшив болничен. Ако е фалшив, няма кой да го изплати. Хората, които си вземат болничен е абсолютно истински, просто не са болни, това не го прави фалшив. Г-н Сиромахов Ако взема по 60 лв.на ден и той ще го прави. Но не, той може да слее целия месец защото е бизнесмен! Който разбрал,разбрал.
Rmrmrm
на 16.02.2024 г.
Тогава си вземете НЕ фалшив....отиваш ,изхранват 2 мързела на бюрото и си готов....ковид 24...,мовид 33.....ХАХАХАХА
gmgmgm
на 16.02.2024 г.
Голяма загуба...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!