Двойка беше хваната да прави секс пред спиращата дъха гледка на върха на най-високия небостъргач в Европейския съюз.
Търсачите на силни усещания са се насладили на любовта си на 243 метра височина в тоалетната на небостъргача "Шард" в Лондон. В помещението служители намерили чифт оскъдно дамско бельо, което, изглежда, някой забравил.
Небостъргачът "Шард" е най-високата сграда в ЕС, който се издига на 310 метра височина. В него има офиси, ресторанти, хотел и луксозни частни апартаменти, единият от които струва 50 милиона паунда.
В класацията на световните небостъргачи "Шард" е на 59-о място. По-нисък е от "Емпайър стейт билдинг" в Ню Йорк, който е 443 м, и от най-високата сграда в света - 829-метровата кула "Бурдж Халифа" в Дубай.
Източник: БГНЕС








Анонимен
на 04.02.2013 г.
айде почнаха с рекламите :)))
Анонимен
на 03.02.2013 г.
Абе вие данесте светили
_1912_
на 26.01.2013 г.
намерили бельо в тоалетната и веднага решили, че някой е правил секс...
Анонимен
на 25.01.2013 г.
Не става ясно за къде са ги хванали само.
хаджи
на 25.01.2013 г.
Това е нещо свестно!!!!!!!!
Maria Naidenova
на 25.01.2013 г.
голяма работа,чудо невиждано,двойки всеки ден правят секс на всевъзможни места и то далеч по вълнуващи от тази сграда,не виждам това да е някаква супер нечувана новина
Rossii
на 25.01.2013 г.
хах:) то такива моменти задължително трябва да бъдат отбелязани:)
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!