Жестока катастрофа край Плевен, трима са загинали

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:51 / 06.08.2023
5684
Тежка катастрофа е станала днес след 12:00 часа на пътя Плевен – Свищов. На остър завой на пътя между селата Божурлук и Ореш челно са се сблъскали таксиметров автомобил и лек автомобил "Мерцедес“.

По думи на пътуващи в района на инцидента, мерцедесът е навлязъл в лентата за насрещно движение.

При инцидента са загинали трима души, съобщава Дарик.

Веднага след постъпването на сигнала около 12:30 часа, към мястото на инцидента са изпратени три линейки.

Между пострадалите при катастрофата е и 9-годишно дете, което е транспортирано от случайно преминаващ лек автомобил към филиал Белене. След оказана първа помощ и стабилизиране на състоянието му, детето е транспортирано от там към "Спешното" в Плевен от екипа на филиала на Спешна помощ в Никопол.

Освен детето при тежкия пътен инцидент са пострадали и трима възрастни.

Движението по път III-3002 Стежерово - Ореш остава временно ограничено, като трафикът се осъществява по следния обходен маршрут: Стежерово - Петокладенци - Татари - път II-52 и обратно.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Чужденец остана без думи засе възмути от условията и цените бг бо...
Намаляват максималния размер на глобите за шофиране без винетка и...
Всички рибари могат да му завиждат, той улови почти 100-килограмо...
Панделиева: Шофьорите правят каквото си могат, а държавата имитир...
"Златна" пътна помощ: Пострадал в катастрофа олекна с 800 лева за...
Обясниха причините за срива в мрежата на мобилните оператори


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).