Жена заби нож в мъжа си и го остави да лежи на пейка

8896
7

Жена заби кухненски нож в съпруга си и го остави да лежи в безпомощно състояние на пейка в центъра на плевенското село Козар Белене във вторник привечер, съобщава "24 часа".

Сигналът за прободен в лявото рамо мъж на 60 г. е получен в полицията в 19.30 ч. Пострадалият е приет първо в спешното в град Левски, по-късно е преместен в университетската клиника по гръдна хирургия в Плевен.

Криминалистите изяснили, че 54-годишната жена е намушкала съпруга си след семеен скандал, станал на улицата около 19 ч.

Нападателката е задържана, ножът е иззет, съобщи плевенската полиция в сряда.

Виж коментарите (7)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: