Жена умори мъжа си от глад, вземала пенсията му месеци наред

7052
1

Прокуратурата е повдигнала обвинение на бургазлийка за убийство, което вероятно е извършено в края на 2014 г., научи "24 часа". Според събраната информация жената е умъртвила мъжа, с който е живеела и се опитала да потули следите. Тя почти е успяла, но не е предполагала, че криминалистите от ОДМВР-Бургас работят по случая.

Мистерията започва през февруари 2015 г., когато в парк Езеро близо до Северния плаж на Бургас разхождащи се попаднаха на човешки останки. Те са били намерени близо до жп прелеза, става въпрос за череп и кости. Случаят се разплита буквално преди дни. Жената, която е на възраст около 60 години всъщност е получавала месеци наред пенсията на мъжа си, който отдавна не е бил жив.

Мъжът е бил със заболяване, предполага се, че е издъхнал от липса на достатъчно вода и храна.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: