Жена прегази двама заради неизплатени вересии, свидетели я набиха

3491
4

Окръжна прокуратура в Стара Загора разследва случай на умишлено прегазване на двама пешеходци в село Дълбоки, съобщи bTV.

При инцидента жена на 44 години от Стара Загора е помляла с автомобила си двама мъже на тротоара в селото. Единият от тях е починал в болница от тежките травми.

Хората, които са били с пострадалите на тротоара, са се саморазправили с шофьорката и са потрошили автомобила й.

Проверява се версия, че по-рано през деня жертвите и шофьорката са се спречкали заради неуредени вересии в нейния магазин.

Инцидентът е станал вчера. Досъдебното производство е срещу неизвестен извършител.

Виж коментарите (4)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: