Жена от Мадан е шофирала микробуса, в който загинаха 4 българки

3243

Жена от Мадан е шофирала микробуса, в който загинаха 4 българки - берачки на ягоди край Мадрид, научи "24 часа". Тя е работила цял ден и вероятно е била много уморена. Останала е жива.

Както вече съобщихме, 4 жени от Неделино са загинали, а още три са тежко ранени след жестока катастрофа в Испания. Трагедията се разиграла на магистрала на 120 км от Мадрид около 17 часа българско време в четвъртък. 

Катастрофата с общо 11 българки в микробус е станала на прибиране от работа. Три буса и една кола са ги извозвали от полето към квартирите им в Авила. На качване на магистралата единият бус е ударен от ТИР.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: