Запалиха офиса на частен съдебен изпълнител

4757
6

Пожар в центъра на Бургас вдигна на крак бургаските огнеборци днес. Неизвестни са полели със запалителна течност и са запалили входната врата на частния съдебен изпълнител Трифон Димитров.

Офисът се намира на ул. "Александровска" №82. Очевидци разказват за Burgas24.bg, че възрастна жена е била леко обагазена. Сигнал за инцидента е подаден от живущи в блока.

Според съседи това не е първо покушение над кантората. Те обмислят да съберат  подписка частният съдебен изпълнител да се премести от сградата им.

Виж коментарите (6)
Още новини от Национални новини:
Българи за километричните опашки: Гърците не са виновни!
Няма хора по Черноморието ли? По-добре вижте това!
Борисов в Раковски: Радев заслужава да бъде поздравен
Трима служители на АПИ са в болница след тежък инцидент
Луиза Григорова: Всеки знае по-добре от теб как да си гледаш дете...
Експерти констатираха множество мазутни топчета на нашето море


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).