Заместник-кмет спипан да шофира на три ракии

4323
1

Един от заместниците на карнобатския кмет Георги Димитров е спипан да шофира поне на три ракии. Става въпрос за Жельо Георгиев, който е в екипа на Димитров трети мандат.
Кметът на Карнобат отказа да коментира конфузния инцидент, но не отрече, че има такъв случай. Ще изчакам алкохолната проба, преди да реша какво да предприема, бе лаконичен той.

Дрегерът при проверката на Георгиев е отчел 1,65 промила. Случаят е описан в днешната полицейска хроника, където по принцип извършителите на закононарушения са фиксирани с инициали. В Карнобат обаче бързо се е разнесла вестта, че Георгиев се е качил на колата си пийнал.



Източник: "24 часа"
Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: