Задържаха шестима мигранти, натъпкани в пловдивски "Опел"

3897

Вчера около 07.10 ч. в района на кръговото кръстовище на бул. "Стефан Стамболов" - изход за София, служители от Пето Районно управление - Бургас спрели за проверка л.а. "Опел Астра", с пловдивска регистрация, управляван от 40-годишния М.М. от Свиленград, област Хасково. В автомобила са открити шестима нелегално преминали границата на България мъже, които се самоопределили, като граждани на Пакистан, Афганистан и Иран.

М.М и шестимата чужденци са задържани за рок от 24 часа, като по случая срещу българина е образувано бързо полицейско производство за каналджийство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: