"Възраждане" се закани: Или ние ще унищожим това правителство, или то ще унищожи всички

4470
8

НС даде мандат на правителството за оказване на военно-техническа помощ на Украйна. След гласуването "Възраждане" дадоха изявление пред медиите.

"Току що видяхте статуквото в България. Една българска организация - "Възраждане" и 6 американски, турски и каквото се сетите, но не и български. Това делегитимира НС. Тези хора, които гласуваха демаскираха себе си като чуждестранен слугинаж. От днес нататък ние не признаваме това правителство.

Това правителство не представлява другиго, освен американското посолство. Ще направим всичко възможно да блокираме дейността на правителството. Призоваваме за протести и блокади на всички институции - военни заводи, парламент и т.н. Тези хора, които ни управляват няма да се спрат да ни докарат до война с Русия. Или ние ще унищожим това правителство или то ще унищожи всички", каза лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов.

Виж коментарите (8)
Още новини от Национални новини:
Агробизнесменът, който ликвидира своите ябълкови градини: Очаквай...
Идва голяма жега
Моторист загина при зловещ инцидент
Движението в тунела на магистрала "Тракия" е парализирано
Спад на цените на цели 26%: Ето кои храни поевтиняват и кога ще г...
Емблематично българско градче е преобразено


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).