Вътрешният министър за случая "Семерджиев": Ако има още виновни, ще бъдат наказани
По случая "Семерджиев" всички получиха своите наказания. Оказа се, че има интересна ситуация по повод на пробите за употреба за наркотици, които са му вземани. Тази ситуация най-вероятно е извън МВР, но внимателно я проверявам. Ако има още отговорни и виновни, ще бъдат наказани. От досегашните 40, за които се е установила вина, всеки един е наказан. Това заяви министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев, предаде репортер на "Фокус".
Припомняме, че Семерджиев беше признат за виновен за това, че около 23.00 ч. на 5 юли в района на бул. "Черни връх" в София е нарушил по непредпазливост е причинил смъртта двете момичета Хариет и Христина. След сериозни проверки бяха разкрити връзки на полицаи с лица от криминалния контингент.