Влак помете кола на жп прелез, двама загинаха на място

9159
1

Двама мъже загинаха, след като влак помете автомобила им на жп прелез край Горна Оряховица, съобщиха от МВР в Търново. Произшествието е станало днес около 14.30 ч. 
По първоначална информация на охраняем жп прелез, в района на горнооряховското село Правда бърз влак, пътуващ по направление София - Варна е блъснал лек автомобил "Деу Тико". В резултат на това на място са починали водачът и пътник от лекия автомобил. Предстои самоличността им да бъде установена. 
Причините за произшествието са в процес на изясняване. На мястото има екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ. Движението на автомобили и влакове в района на произшествието временно е спряно. На местопроизшествието се извършва оглед.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: