Ужас с ученичка в Шумен!

6066

Момиче на 17 години е скочило от прозорец на тоалетните в Гимназията с преподаване на чужди езици "Н.Вапцаров" в Шумен. Инцидентът станал в ранния следобед по време на втория учебен час, в който единайсетокласничката не влязла. 
Гражданин забелязал тялото й пред сградата на учебното заведение и се обадил на тел.112. В момента пострадалата е в шоковата зала на приемно-спешно отделение в областната болница. Контактна е. Засега медиците не съобщават какви са травмите й.
Причините за тежкия инцидент все още не са известни. Ученички от гимназията не изключиха версията, че гимназистката може да не е скочила сама, а да е била бутната.



Източник: Блиц
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: