Ужас: Акушерка преби бебе на 4 дена

26456
31

Появиха се снимки от запис на видеокамера, която е заснела скандален побой над бебе от страна на акушерка в частна софийска болница. С кадрите разполага "България днес".

40-годишната акушерка Емилия Ковачева, която до момента бе с безупречно професионално досие, е ударила многократно 4-дневно бебе в родилното отделение в софийската частна болница. Това го доказва именно видеозаписът. Хора, които са го гледали, разказват, че е шокиращ и са плакали.

Ковачева остава в ареста. Мярката ѝ за неотклонение ще бъде гледана утре. В момента малката Никол е в стабилно състояние. Неонатолозите в болницата, в която бебето е преместено, са успели да овладеят мозъчния оток бързо.

Виж коментарите (31)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: