Ученички изографисаха 100-метров трибагреник

3172
1

В Сандански 5 девойки от Земеделската професионална гимназия "Климент Тимирязев" и съседната гимназия "Яне Сандански" организираха изографисването на 100-метров роден трибагреник на зида, свързващ двете учебни заведения. Курортния град вече има поредния си повод за гордост благодарение на инициативата и ентусиазма на 5-те млади момичета, както и на редица добродетели. След петмесечна работа проектът "100-метрово българско знаме" вече е завършен. В стил фотореализъм са нарисувани ликовете на значими български възрожденци и революционери. Произведението краси пространството между Гимназия "Яне Сандански" и Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев".

Проектът официално бе завършен в петък. Създателите благодарят на всички за подкрепата: "Нямаме думите, с които може да Ви опишем петмесечния си оптимизъм! Благодарим Ви, че повярвахте в нас и ни гласувахте доверие! Направихме го заедно!!!



Източник: Монитор
Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: