Това се случи в центъра на столицата ни: София заприлича на Арабистан!

14922
21

Петнадесетина мигранти бяха заснети да спят на групички по тревните площи край централната баня в София. Минувачите забързано отминаваха странното сборище в центъра на столицата, което досущ приличаше на бежански лагер.
Някои от мигрантите се бяха увили старателно в одеяла и топли връхни дрехи, други бяха с боси крака. Как и защо бяха решили да бивакуват тук не стана ясно, нито пък се забеляза някаква реакция от органите на властта.

Припомняме, че преди около седмица интернет изригна, че за три дни в България са влезли над 15 000 нелегални имигранти.

В страната и конкретно в центъра на София често се провеждат акции за незаконно пребиваващи страната лица.



Източник: Блиц
Виж коментарите (21)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: