Съдът с решение по казуса с Елена Йончева и Делян Добрев

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
21:48 / 15.12.2022
3544
Евродепутатът Елена Йончева не е оклеветила депутата от ГЕРБ и бивш министър Делян Добрев, говорейки за скандала "Кумгейт" в Хасково през 2017 година. Това реши Софийският градски съд.

На втора инстанция беше отменено решението Йончева да плати на Добрев 7 хиляди лева. Мотивите - всеки има право на мнение, било то и с негативна оценка, предава NOVA.

Повод за съдебната битка бяха думи на Елена Йончева в края на 2017 г. за схема, според която на ключови позиции в местната власт са назначени роднини на Добрев и негови бивши бизнес партньори.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Даниел Митов поиска оставката на шефа на ОД на МВР Хасково
Предупреждение от Meteo Balkans: След полунощ очаквайте дори над ...
КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
На пазара се появиха първите череши, цената е 50 лева за килограм...
Петър Дафинкичев: Не може да се живее с 620 лева
Кой колко взима в България?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).