Стабилно е състоянието на бебето, пострадало при катастрофа на столично кръстовище

2793

Стабилно е състоянието на бебето, пострадало при катастрофата на кръстовището на улиците "Васил Кънчов“ и "Ангел Войвода“ в столичния квартал "Хаджи Димитър". То и майката са без риск за живота и са освободени за домашно лечение, предава bTV.

Припомняме, че по-рано днес лек автомобил удря жената, а вследствие на удара детето на годинка и два месеца изпада от количката. То получава травми на гръдния кош. Жената няма наранявания. На място идва линейка. Бебето е откарано в "Пирогов“, където му е направен обстоен преглед от специалисти. Състоянието му е стабилно и е освободено за домашно лечение. 

От лечебното заведение заявиха, че това е трети случай на пострадали пешеходци в рамките на деня. 16-годишно момиче и 6-годишно дете са били ударени на пешеходна пътека по-рано днес. Те също са били прегледани и освободени за домашно лечение.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).