Срамно! Деца изпочупиха градския парк над Разлог

4060
2

Деца изпочупиха градския парк над Разлог тази нощ, съобщава bTV. Те са заснети от охранителни камери и полицията ги издирва.

Панорамната алея "Стъпалата" над Разлог става обект на вандалска проява за пореден път.

На заснетите кадри се вижда как малолетни обръщат кошовете за боклук. Групата чупи и дървената конструкция в парка.

Забелязали камерите, посягат и на тях, но са заснети.

Подаден е сигнал в полицейското управление и след като бъде установено кои са малките вандали, ще бъдат извикани родителите им.

Паркът е любимо място на местните хора за разходка и отдих.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: