Шофьор уби жена на пешеходна пътека и избяга
Две жени са ударени от автомобил на пешеходна пътека в Стара Загора тази сутрин, едната е починала на място, другата е тежко ранена и е настанена в болница.
Инцидентът е станал на бул. "Славянски" малко преди 7 часа, шофьорът е избягал, съобщи кореспондентът на btv от региона. Двете жени са над 50-годишни. Полицията издирва шофьора.