Шофьор блъсна двама и офейка, оказа се чичо на пострадала

5435
2

Мъжът, който удари двама младежи в столичния квартал "Хр. Ботев" с автомобила си и избяга, се оказа роднина на един от пострадалите.

Потърпевшите са момиче и момче, които са се прибирали с мотора си от рожден ден. Те са в болница.

Майката на момичето обясни в "Здравей, България" по Нова тв, че агресивният водач е всъщност нейният чичо. Тя настоява шофьорът да влезе в затвора.

Майката на потърпевшата твърди, че той е искал да прегази и други деца. Според нея шофьорът е бил пиян.

"Всички се страхуват от него", добави тя.

Според хората от квартала шофьорът е извършил две убийства. Има и кражби. Заради провиненията си е бил в затвора. В момента той е на свобода.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: