Семерджиев се яви в съда: Той ще отговаря пред Темида за още пет престъпления

3789
1

Георги Семерджиев, обвиняем за жестоката катастрофа с две жертви на столичния бул. "Черни връх", се яви в съда в понеделник на разпоредителното заседание по делото срещу него.

Той ще отговаря пред Темида за още пет престъпления: за шофиране с включена полицейска лампа, със скорост над 166 км/ч, без шофьорска книжка и под въздействието на наркотици, предава NOVA. Освен това, според разследващите, в момента на фаталния инцидент автомобилът му е преминал на червен светофар.

Известно е, че Георги Семерджиев избяга от мястото на престъплението на бул. "Черни връх", а от МВР разкриха, че полицаи са съдействали за укриването му.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
НИМХ: Температурите няма да паднат скоро
Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
Витанов: Финансовото състояние на държавата е значително по-тежко...
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).