Родители: Училищата трябва да останат затворени

3607
3

В очакване на решение кога и кои ученици ще се върнат в класните стаи от неформалната група "Родители за безопасно образование“ отново заявиха, че училищата трябва да останат затворени.

Категоричната ни позиция е, че училищата трябва да останат затворени, защото са един от главните разпространители на вируса, припомни тезата на групата Цветина Петрова в предаването "Преди всички“.

Обучението в България в електронна среда е едно от най-добрите в Европа, посочи още тя.

"Никой не е затворил децата вкъщи. Децата могат да излизат, да се разхождат, да спортуват навън. Децата далеч не стоят само вкъщи.“

"Моловете не трябва да бъдат отворени. Те се използват не като място за пазаруване, а като място за разходки и срещи“, допълни Цветина Петрова.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Десетки сигнали за замърсени плажове по Българското Черноморие
Британско семейство: Ако някой ни беше казал, че ще оцелеем почти...
Промени в тарифите на "УниКредит", идват незабавни плащания в евр...
Експерт: Работодателите вече няма да могат да изискват информация...
Тир изхвърча от магистралата! Пловдивчанка: Нещата изглеждаха сер...
Прокуратурата не показа състрадание към Стоян Колев


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).