Радостин Василев: Пих кафе с Божков в мола в Дубай, платих му го. Изкукуригал е тотално

4554
5

Бях на почивка със съпругата ми в Дубай. След около десет обаждания през негови познати се видяхме, пихме кафе (бел. ред. с Васил Божков), изслушах го в мола на Дубай, платих му кафето, слушах го два часа... това беше през месец май 2023 г. Тогава бях депутат от групата на "Продължаваме промяната“. Нито съществуваше МЕЧ, нито имаше идея за МЕЧ. Това каза лидерът на МЕЧ Радостин Василев пред журналисти, предаде репортер на "Фокус"

"Изслушах го, още тогава разбрах, че е изкукуригал тотално. Каза, че щял да обединява всички опозиционни партии в голям фронт, начело на който щял да бъде "Българско лято“. Не му отговорих нищо, тръгнах си и след това ми звъня около 10 пъти. Вдигнах му само един път, искаше да се видим на "Московска“, но аз му казах, че няма да отида", допълни Василев, като каза, че Божков вероятно е виждал потенциал в МЕЧ и е искал да се "репликира“ в партията.

"Не е само Божков, аз и с Алексей Петров се видях две седмици преди да го убият. Знаете ли какви неща ми разказа за Бойко Борисов? Питайте Борисов защо все обикалаше с Алексей Петров, но това е друга тема. Въпросът е, че вчера на протеста на ПП-ДБ и "Правосъдие за всеки“ отиват Джейхан Ибрямов и Васил Божков, за да окепезят протеста на хората. Най-вероятно той вече е част от омертата на ГЕРБ. Всичко това са негови дискредитиращи действия... Изпаднал е от влака, той е усмивка от старите ленти – Васил Божков е никой и нищо не може да направи. Няма никакъв финансов потенциал, звъни на приятели да им проси пари", каза още Радостин Василев.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Абитуриент говори 11 езика и учи още
МВР затяга правилата, готвят нови изисквания за шофьорите от 1 ян...
България все още е първа по производство и износ на розово масло,...
Катастрофа с фатален край след маневра за изпреварване край Симит...
Почина доц. Алекси Попов
Икономист: В България спекулантът печели милиони за месеци, а нор...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).