Локомотив с два пътнически вагона е дерайлирал в района на Копривщица, съобщават от БНТ. Вероятната причина е високата температура на релсите.
Имало е 8 пътници. По първоначална информация няма пострадали.
Локомотив с два пътнически вагона е дерайлирал в района на Копривщица, съобщават от БНТ. Вероятната причина е високата температура на релсите.
Имало е 8 пътници. По първоначална информация няма пострадали.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!