Отсечката беше затворена за няколко дни заради профилактика на фуга на мост

Заради очаквания интензивен трафик към Гърция през уикенда, ще са отворени и двете платна от магистралата, но от понеделник ще започне профилактика на лентата за "Кулата". 

През това време шофьорите ще използват главния път Е-79 през Благоевград.