Министърът на здравеопазването Николай Петров подаде оставка. Оставката беше приета от министър-председателя Бойко Борисов. Това съобщиха току-що от Министерския съвет.
Първа оставка в кабинета "Борисов 3", премиерът я прие!
© Plovdiv24.bg
Министърът на здравеопазването Николай Петров подаде оставка. Оставката беше приета от министър-председателя Бойко Борисов. Това съобщиха току-що от Министерския съвет.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!