Пребиха зверски таксиджия в София

3635

След зверското убийство във Варненско, друг таксиметров шофьор стана жертва на посегателство. Около 2 ч. през нощта 50-годишен мъж е бил зверски пребит в столицата. Кошмарната за водача случка се е разиграла в софийския квартал "Дружба 1", на паркинг пред жилищен блок. На място веднага са пристигнали екипи на полицията и Спешна помощ. 
Мъжът е закаран в болница, но не е ясно какво е състоянието му. Все още не се знае кой е посегнал на таксиджията, нито мотивите му. Припомняме, че цялата гилдия се тресе от страх, след като преди дни техен колега бе зверски заклан от двойка във варненското село Каменар. 



Източник: Блиц
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: