Посетители и охранители се млатиха в дискотека в Слънчев бряг

12268
1

Вчера, около 05.10 ч. в Районно управление - Несебър, e получено съобщение за инцидент в дискотека "Планета Пайнер" в Слънчев бряг, при който малко по-рано между група посетители и служители в увеселителното заведение, възникнал спор, прераснал в сбиване, от което няма сериозно пострадали.

Самоличността на участниците в конфликта е установена от служителите на Районно управление - Несебър. Извършени са разпити на свидетели, както и са иззети записи от видеокамерите в дискотеката. Причините за инцидента, както и съпричастността на всеки един от групата посетители / на възраст между 20 и 28 години/ и охранителите на обекта / на възраст между 25 и 40 години/ се изяснява от служители на Районно управление - Несебър.

По случая е образувано досъдебно производство под наблюдението на Районна прокуратура - Несебър.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: