Божидара Панчева, Петя Младенова и Анастасия Мисеруди са ученички в IV клас от Второ ОУ "Христо Смирненски“ в Сандански. В обедните часове днес момичетата са намерили изгубени пари и без миг колебание са ги предали на инспектор Детска педагогическа стая Мария Манушева.
От РУ-Сандански призовават собственика на изгубената сума да се яви в районното управление, за да я получи. Полицията в Сандански ще изпрати благодарствено писмо в училището на трите деца.






