Подробности около екшъна на Околовръстното на София
Късно снощи ви информирахме за голям екшън, който се разигра на софийския околовръстен път. Сега дойде време да ви представим подробности, които бяха споделени в голяма Фейсбук група, научи Sofia24.bg. Ето публикацията с лека редакторска намеса поради защита на лични данни:
В нормална държава за подобно деяние се влиза в затвора! #агресиянапътя СДВР столична полиция.
От автора: "Караше като ненормален между лентите в час пик на Околовръстното в София! Застигна ме с къси, дълги и като ме изпревари отдясно, се изравни с клаксон, а аз му отвърнах с клаксон и ръкомахане, че е луд!"
Подадено е оплакване в МВР и се води преписка по случая. А какво е казал на човека служител на реда, седнете да не паднете: "Аз ако бях, щях да сляза и да се саморазправям, може и да ме набият.... ама какво от това..." Представяте ли си до какво ниво сме стигнали?
Под публикацията има хиляди коментари, показваме ви част от тях сега:
- "На такива "тарикати" и милиметър не им мърдам! Поршета, къси-дълги, клаксони, къси гащи... изобщо не ме интересува! Колкото повече напира, толкова повече отпускам педала на газта... освен ако Околовръсното не е на баща му, тогава се извинявам";
- "Скоро не бях виждал по-голям смешник! На мама сладкиша той...жалко, че някъде ще му остане Поршето сирак";
- "Мале мале, с каква стъпка на балеринка подскача докато дойде до тебе тоя голям розов гангстер. Що не му каза, да не се излага така, че ще си изяде боя някъде, че и поршето ще му вземат";
- "Ох майко, ще попадне на някой и това което го вее ще влезе някъде на топло и тъмно, та да кара скъпата таратайка прав!";
- "Подскача като пипитуда .....Трябваше с палка за мухи да излезеш, бавноразвиващ манекен. Комплексар, другия път гледай да паднеш на някой с по - рошави гърди и да почнеш да му развяваш достойнството така, както палката!!!".
Този браузър не поддържа видео елемента.