Пиян шофьор блъсна жена в Ихтиман и избяга

1739

Пиян шофьор блъсна жена в Ихтиман и избяга, съобщиха от полицията.

Сигналът за блъсната жена е подаден около 19:30 часа на 10 август на ул. "Пенчо Славейков".

На място веднага са изпратени полицейски служители и е извършен оглед на местопроизшествието. По първоначални данни е установено, че автомобил е ударил паркиран на тротоара товарен автомобил и намиращата се зад него жена, която е сваляла багаж.

Водачът е напуснал мястото на инцидента и се е укрил. Вследствие на удара пострадалата е транспортирана в болница, с фрактури на долните крайници.

Малко по-късно шофьорът на колата и неговият спътник са се предали в Районното управление и са направили пълни самопризнания. Извършен е оглед на автомобила, както и на гаража, в който е бил укрит след произшествието.

Водачът и спътникът му са криминално проявени и осъждани. Те са тествани за употреба на алкохол и наркотици, като в пробата на водача са установени 2,15 промила алкохол.

Мъжете са задържани за срок до 24 часа. Действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Фентанил ли е причината за смъртта на Никсъна?
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия на мюсюлманите в България
Сателитни снимки показват тревожни следи от замърсяване във Варне...
АПИ: Пострадалите работници край Ботевград са служители на частна...
Трагедия в Приморско: Пловдивчанин се е удавил на Южния плаж
Нов тренд на морето: 20 евро за фасове и цаца от Втората световна...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).