Пишман батки от Бургас крадат "Нацепин" от магазин

23637
15

В стремежа си да се превъплътят в "нацепени батки" и то по тънкия начин, бургаски тийнейджъри станаха медийни звезди. Младежите бяха уловени от охранителните камери на магазин за хранителни добавки да си набавят от т.нар. "Нацепин", а видеото бе разпространено във фейсбук.

"Security отделът ни току-що установи класически случай на кражба в магазина ни в гр. Бургас. Показваме видео и снимка на двамата извършители. Единият - водач, който отклонява вниманието на нашия консултант, и другия - следващ, който изчаква момента да прибере артикул в раницата си. Ние държим на морала и спазването на законодателството в България, затова се чувстваме задължени да ви покажем тези кадри", коментират на фейсбук страницата си от магазина.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (15)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: