Откраднаха злато, много пари, ценен пръстен и телефони от плажната чанта на пловдивчанин

7336
17

Вчера около 19.00 ч. в Районно управление "Полиция" - Приморско е получено съобщение от 30-годишен пловдивчанин, за това, че за времето от 10.00 ч. до 15.30 ч. на същата дата от Южния плаж в Приморско му е извършена кражба на плажна чанта, съдържаща мобилен телефон "Айфон - 5", мобилен телефон "Айфон - 4", мъжки часовник "Армани", златен синджир с тегло около 20 гр., златна гривна със силиконова верижка с тегло около 5 гр., дамски пръстен с диамантен камък, слънчеви очила марка "Рейбан", сумата от 850 английски лири и сумата от 1 000 лв. Работата по случая продължава от служители на Районно управление "Полиция" - Приморско.

Виж коментарите (17)
Още новини от Национални новини:
В 21:00 часа тази вечер у нас измериха едновременно 32 градуса и ...
У нас днес падна 44-годишен температурен рекорд
От полунощ тази вечер влиза в сила предупреждение за всичките 28 ...
Бивш здравен министър: На Слънчака е супер!
Българка показа касова бележка: Къде е евтинията в Гърция?
Лека кола скъса мантинелите на АМ "Тракия" и излетя в полето


Виж още: