Oсъдиха работник в спедиторска фирма за присвояване на чужди пари

3930

По силата на постигнато между страните споразумение, 33-годишният подсъдим се призна за виновен, че в периода от 14 февруари до 31 март 2015 година, при продължавано престъпление и в качеството си на длъжностно лице - експедитор стоки и товари към столична фирма, присвоил чужди пари, поверени му да ги пази. Присвоената сума е в размер на около 2500 лева, като парите са били възстановени от подсъдимия до приключване на съдебното следствие в първоинстанционния съд.

Районният съд наложи на 33-годишния мъж наказание от 11 месеца лишаване от свобода, чието изпълнение се отлага с изпитателен срок от 3 години. Съдебният акт е окончателен и влиза в сила веднага.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: