Момиче е починало след падане от висок етаж на недостроена сграда в района на Медицинска академия в София. Това потвърдиха от пресцентъра на МВР. Починалото момиче е на ненавършени 15 години. Инцидентът е станал около 18.20 часа вчера.
Нова трагедия! България загуби още едно дете след инцидент!
© Plovdiv24.bg






