"Беше най-готиното изпитание: Бум!" Това разказва със смях пред Нова телевизия 55-годишната детска учителка Катя, която предизвика катастрофа пред блока си. На въпроса какво е пила, тя отговаря: Мастика, бира...

"34 години детска учителка, нищо повече", отговаря Катя и се нахвърля на полицаите: "Абе, ти никакви белезници няма да ми слагаш на мен!

Пробата установи, че 55-годишната шофьорка е управлявала автомобила с 2,75 промила алкохол в кръвта.

Катя е самокатастрофирала пред блока, в който живее малко след 20.00 ч. От разказа й за случилото се стана ясно, че е работила като учителка 34 години.

След инцидента жената започва да буйства, явно все още под влиянието на алкохола. Полицията успя да я усмири и прибере в патрулката.

Час след Катя, отново в София, отново жена е заловена с 1,7 промила алкохол в кръвта.



Източник: Нова ТВ