Мъжът, убил братовчедка в Карнобат, бил сватбар

4550

Ромска сватба в Карнобат завърши с труп на улицата, след като пиян сватбар нацели с автомобил първата си братовчедка, съобщава "24 часа".

Пътният инцидент, станал около 19,40 ч. в неделя, на кръстовището на ул. "Йордан Йовков" и "Места".

27-годишният А.Д. се метнал мъртво пиян на мерцедес, но след минути връхлетял върху братовчедка си М.Д, която в този момент напуснала сватбата и тръгнала нанякъде.

37-годишната жена е била качена в линейка, но на път за болницата издъхнала.

Проба с дрегер отчел 2,88 промила алкохол в кръвта на шофьора-убиец.

Той е бил с отнета книжка отново за същото провинение - шофиране след употреба на алкохол, уточниха от полицията. Санкцията е била наложена на 9 юни т.г.

А.Д. е задържан за срок от 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Районно управление Карнобат.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: