Морето през септември ще ни излезе с 15 % по-евтино

5895
2

С 10-15% намаление на цените предлагат хотелиери в черноморските ни курорти през септември. Специални бонуси ще има за почивните дни от 22 до 25 септември, когато намаленията ще стигнат до 20%. 
Те включват облекчения за семейства с деца - например за второто дете се плаща малка част от услугите, които ползва. Някои септемврийските пакети включват 6 нощувки, а се ползват 7, плюс масажи и други услуги за релакс. 
Тази година като цяло се очаква да е сред най-добрите в туризма, заяви Благой Рагин от асоциацията на хотелиерите и ресторантьорите. Колегите от Слънчев бряг уверяват, че сезонът им ще продължи до 20 октомври, допълни той.



Източник: в. "24 часа"
Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: