Мишка пътува на аванта с влака София - Бургас, смрад и мръсотия във вагоните

4703
6

Мишка пътува на аванта с влака София- Бургас за ужас на пътниците, съобщи Елена Господинова пред Нова телевизия.

"Няма да коментирам потресаващата мръсотия, която цареше във вагоните, липсата на вода в тоалетните и ужасната смрад, която се носеше от тях в горещината, но върхът на всичко се оказа "пътникът без билет", който се беше настанил в нашето купе - мишка, която не само, че се разхождаше необезпокоявано, но и няколко пъти обходи препълненото, непочистено преди пътуването кошче с боклук в купето", разказва Елена.

"На забележката ни към кондуктора, че това не е нормална ситуация, бе реагирано само с вдигане на рамене. Не знам дали реакцията не би била същата, ако следващия път по време на движение, изпод седалките изпълзи змия", добавя възмутено дамата.

Виж коментарите (6)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: