Маскирани подпалиха къщата на Баневи

8668
3

Маскирани подпалиха дома на бизнесмените Евгения и Николай Баневи в столичния кв. "Бояна", предаде bTV.

Кадри от охранителните камери показват как двама души с маски отварят вратата на къщата и хвърлят бутилка със запалителна течност. По време на инцидента семейство Баневи не са били в имота си. За момента отказват коментар.

Пожарът е потушен. Щетите се оценяват на стотици хиляди левове.

Последно фамилия Баневи влезе в новините покрай изтеклите документи от "Панамските досиета". Според данните милионерът и съпругата му Евгения са вписани като собственици на няколко офшорни фирми, регистрирани на Сейшелите, Бахамите и Панама.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: