Майка откри част от найлон в бебешко пюре

3422
1

Майка откри част от найлонова торбичка в бебешко пюре. "Рядко давам пюрета на детето си, в случаи като този, когато съм на гости и не мога да му сготвя! Купих храната от магазин в град Мадан и имаше само на една фирма. За първи път му давам от нея. Детето изяде повече от половината и на поредната лъжичка забелязах нещо синьо-зелено. Поразрових и изкарах найлонче. Потресена съм от факта, че можеше да го глътне и доколкото знам, найлонът не се разгражда от организма", споделя Даниела в рубриката "Моята новина" на Нова телевизия.

"Това е храна за бебета и не мога да повярвам, че няма никаква хигиена и се допускат такива грешки. Поразрових се във форуми с мнения за тези пюрета и има много оплаквания за тях като стъкла, мухи и други буболечки, найлони и какво ли още не! Явно няма никакъв контрол в тяхното производство", добавя Даниела.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: