МВнР уволнява Красимира Трифонова, заподозряна за убийството в столичния квартал "Драгалевци"

3768

Отстраняват от Министерството на външните работи Красимира Трифонова - заподозряна за убийството на зет си Пейо Пеев. От ведомството оказват необходимото съдействие на разследването - това съобщиха от МВнР за обществената телевизия. Външно министерство е информирано за случай на служител, срещу когото има образувано наказателно производство.

Съдът остави в ареста 54-годишната Красимира Трифонова, а дъщеря ѝ Габриела Пеева беше пусната под домашен арест, за да се грижи за децата си. Заседанието се състоя при закрити врата по искане на защитата.

Обвинението срещу двете жени е за това, че умишлено е убит 44-годишният Пейо Пеев, който е седял на шофьорското място в автомобила. Според разследващите, причината за смъртта е удушаване. Автомобилът с тялото на убития беше открит леко опожарен в гориста местност на Витоша, по пътя за хижа "Алеко".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: