МВнР: Няма сигнали за пострадали българи при срутването на навес на жп гарата в Нови Сад

4173

В Посолството на България в Белград, Сърбия няма постъпили сигнали за пострадали българи при срутването на навес на жп гарата в Нови Сад, съобщиха за "Фокус" от Министерството на външните работи (МВнР).

Броят на загиналите в резултат от срутването на козирката се е увеличил до 12 души, сред които и дете. Трима души са в болница в тежко състояние.

Сръбското правителство обяви 2 ноември, за Ден на национален траур. 

Елиза ДЕЧЕВА

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
В 21:00 часа тази вечер у нас измериха едновременно 32 градуса и ...
У нас днес падна 44-годишен температурен рекорд
От полунощ тази вечер влиза в сила предупреждение за всичките 28 ...
Бивш здравен министър: На Слънчака е супер!
Българка показа касова бележка: Къде е евтинията в Гърция?
Лека кола скъса мантинелите на АМ "Тракия" и излетя в полето


Виж още: