МВнР: Няма пострадали българи при терористичната атака в Анкара

2279

Няма данни за пострадали българи при терористичната атака в Анкара срещу Турските аерокосмически индустрии. Това съобщиха за "Фокус" от Министерството на външните работи след запитване, изпратено от медията ни. 

"По информация на Посолството на Република България в Анкара към момента няма данни за пострадали български граждани при извършеното нападение срещу комплекса на националната авиокосмическа компания на Турция TUSAS", съобщават от МВнР.

От Външно информират, че посолството ни в Анкара продължава да следи с повишено внимание ситуацията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Президентът отличи дейци на културата, сред тях и пловдивчанка
Премиерът Румен Радев: Покупателната способност на българите нама...
Нови подробности за трагедията със загинал в Пловдивско
Икономист: Основната причина за вдигането на цените в България е ...
Бизнесът скочи на идеята за "ценовия контрол"
Пощенска банка: Следим ситуацията внимателно


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).