МВнР: Има сигнали за петима изчезнали българи в района на Валенсия след наводненията

4847

В Министерството на външните работи са постъпили сигнали за петима изчезнали българи в района на Валенсия след наводненията. Това съобщиха от ведомството пред БНТ. Сигналите са подадени от близки и роднини на хората.

"Генералното консулство на Република България във Валенсия проверява чрез испанските власти всички постъпили сигнали от роднини и близки на български граждани, с които не може да се влезе в контакт. Поради затруднения достъп до част от населените места, проверката на всички случаи от компетентните испански власти ще отнеме време", обясниха от външното ни министерство.

Десетки хора се издирват след смъртоносните наводнения в района на Валенсия.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
В 21:00 часа тази вечер у нас измериха едновременно 32 градуса и ...
У нас днес падна 44-годишен температурен рекорд
От полунощ тази вечер влиза в сила предупреждение за всичките 28 ...
Бивш здравен министър: На Слънчака е супер!
Българка показа касова бележка: Къде е евтинията в Гърция?
Лека кола скъса мантинелите на АМ "Тракия" и излетя в полето


Виж още: