"Люлин" на косъм от взрив и огнен ад!

5961

"Люлин" е бил на косъм от тежък инцидент и взрив по време на пожар, който се разгоря днес следобед около 14 часа в квартала. Огнеборците, дошли на място, се притеснявали, че заради вятъра искри можели да попаднат в намиращата се наблизо станция на "Булгаргаз" и да стане страшно. 
Пожарът лумнал съвсем наблизо и трябвало да се действа колкото се може по-бързо при гасенето. Огънят е лумнал в междублоково пространство точно зад сградата на "Булгаргаз". Екипи на две пожарни дошли да се борят с пламъците. Кадри на очевидци показват, че гъсти облаци дим се носят над мястото. 

"Стана страшно продължава нагоре. Чакат трета пожарна", споделя Красимир Йорданов в социалната мрежа.



Източник: Блиц
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: